A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | AA | AB | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||||||||||||||||||||||||
2 | פקולטה/מדור | מחלקה/מדור | שעות מבוקשות למפגשי זום ביום חמישי (משעה עד שעה) | משך שעות הזמן של מפגש הזום ביום חמישי | יום חמישי | תומך זום | יום חמישי יום חמישי 4.6 4.6 יום חמישי יום חמישי 4.6 4.6 יום חמישי יום חמישי 4.6 4.6 יום חמישי יום חמישי 4.6 4.6 | |||||||||||||||||||||
3 | מדעי החברה | ביה"ס לחינוך | הכשרת מורים הרצאה ראשונה בשעה 10:00-12:00 | שעתיים | חגית סירי | נעמה 0526845878 | ||||||||||||||||||||||
4 | מפגש מתעניינים בהכשרת מורים בביה"ס לחינוך | אביטל ברקוביץ'־סנאי | ||||||||||||||||||||||||||
5 | ד"ר יהודית מנוביץ' - ספרות | |||||||||||||||||||||||||||
6 | ד"ר מלי איזנברג- היסטוריה | |||||||||||||||||||||||||||
7 | ד"ר נועם טופלברג - אומנות יהודית, לימודי ארץ ישראל , גיאוגרפיה | |||||||||||||||||||||||||||
8 | ד"ר גילה זילכה- מדעי החברה | |||||||||||||||||||||||||||
9 | https://zoom.us/j/91445265896 | |||||||||||||||||||||||||||
10 | ד"ר עטרה איזקסון - מוזיקה | |||||||||||||||||||||||||||
11 | ד"ר איריס שרייבר - פיזיקה/מתמטיקה | |||||||||||||||||||||||||||
12 | ד"ר עליזה לזרסון -לשון והבעה | |||||||||||||||||||||||||||
13 | נילי מאיר - אנגלית, בוגרת המסלול | |||||||||||||||||||||||||||
14 | ד"ר נאוה כהן - תנ"ך | |||||||||||||||||||||||||||
15 | הכשרת מורים הרצאה שנייה ב 16:00-18:00 | שעתיים | חגית סירי | רונית עובד 052-3544629 | ||||||||||||||||||||||||
16 | מפגש מתעניינים בהכשרת מורים בביה"ס לחינוך | אביטל ברקוביץ'־סנאי | ||||||||||||||||||||||||||
17 | ד"ר יהודית מנוביץ' - ספרות | |||||||||||||||||||||||||||
18 | ד"ר מלי איזנברג - היסטוריה | |||||||||||||||||||||||||||
19 | ד"ר נועם טופלברג - אומנות יהודית, לימודי ארץ ישראל , גיאוגרפיה | |||||||||||||||||||||||||||
20 | ד"ר גילה זילכה - מ. החברה | |||||||||||||||||||||||||||
21 | https://zoom.us/j/96305783315 | ד"ר צביה פונד - כימיה | ||||||||||||||||||||||||||
22 | ד"ר עטרה איזקסון - מוזיקה | |||||||||||||||||||||||||||
23 | ד"ר איריס שרייבר - פיזיקה/ מתמטיקה | |||||||||||||||||||||||||||
24 | ד"ר חגית רפינסקי - אנגלית | |||||||||||||||||||||||||||
25 | ד"ר נאוה כהן - תנ"ך | |||||||||||||||||||||||||||
26 | תואר ראשון הרצאה בשעה 11:00-13:00 | שעתיים | ענת ויכמן - סגל מנהלי | רונית עובד 052-3544629 | ||||||||||||||||||||||||
27 | מפגש מתעניינים בביה"ס לחינוך בנושא תואר ראשון | ד"ר אסתי איזמן - חינוך מיוחד | ||||||||||||||||||||||||||
28 | ד"ר ניר מדג'ר - ייעוץ חינוכי | |||||||||||||||||||||||||||
29 | https://zoom.us/j/99413553670 | ד"ר איריס הדר - מנהיגות וניהול מערכות חינוך (עד 12:00) | ||||||||||||||||||||||||||
30 | ||||||||||||||||||||||||||||
31 | ||||||||||||||||||||||||||||
32 | תואר שני הרצאה ראשונה 10:00-12:00 | שעתיים | מיטל גולדברגר - סגל מנהלי | מידן 0523532079 | ||||||||||||||||||||||||
33 | מפגש מתעניינים בביה"ס לחינוך בנושא תואר שני, בתוכניות חינוך מיוחד, מוגבלות שכלית ואוטיזם | פרופ' עדינה שמיר - חינוך מיוחד | ||||||||||||||||||||||||||
34 | פרופ' חפציבה ליפשיץ' - מוגבלות שכלית | |||||||||||||||||||||||||||
35 | https://zoom.us/j/99241375274 | ד"ר נופר סוקניק - אוטיזם | ||||||||||||||||||||||||||
36 | אוולין מור- חינוך מיוחד (ממ סיגל עדן) | |||||||||||||||||||||||||||
37 | ||||||||||||||||||||||||||||
38 | תואר שני הרצאה שנייה 12:00-14:00 | שעתיים | חן גולן -סגל מנהלי | מאור 0542283491 | ||||||||||||||||||||||||
39 | מפגש מתעניינים בביה"ס לחינוך בנושא תואר שני, בתוכניות מנהל חינוכי, חינוך בלתי פורמלי, מדעי הלמידה וההוראה וחינוך מדעי וטכנולוגי | ד"ר איריס הדר - מנהיגות וניהול ערכות חינוך (משעה 12:00-14:00) | ||||||||||||||||||||||||||
40 | פרופ' זהבית גרוס - חינוך בלתי פורמלי | |||||||||||||||||||||||||||
41 | https://zoom.us/j/92505973602 | ד"ר טובה מיכלסקי - מדעי הלמידה וההוראה | ||||||||||||||||||||||||||
42 | ד"ר אורנית ספקטור־לוי - חינוך מדעי וטכנולוגי | |||||||||||||||||||||||||||
43 | ||||||||||||||||||||||||||||
44 | תואר שני הרצאה שלישית 14:00-16:00 | שעתיים | שרון חקלאי - סגל מנהלי | נעמה 0526845878 | ||||||||||||||||||||||||
45 | מפגש מתעניינים בביה"ס לחינוך בנושא תואר שני, בתוכניות ייעוץ חינוכי, התפתחות הילד ולקויות למידה | דיאנה לויטן ופרופ' עדינה שמיר - תואר שלישי | ||||||||||||||||||||||||||
46 | ד"ר מאיה מלייב־כהן - ייעוץ חינוכי | |||||||||||||||||||||||||||
47 | ||||||||||||||||||||||||||||
48 | https://zoom.us/j/95706805013 | פרופ' אסתר עדי־יפה - התפתחות הילד | ||||||||||||||||||||||||||
49 | ד"ר שני קחטה - לקויות למידה | |||||||||||||||||||||||||||
50 | ||||||||||||||||||||||||||||
51 | ||||||||||||||||||||||||||||
52 | מדעי החברה | ביה"ס לחינוך | משך שעות הזמן של מפגש הזום ביום חמישי | יום שישי 10:00-13:00 | תומך זום | יום שישי יום שישי 5.6 5.6 יום שישי יום שישי 5.6 5.6 יום שישי יום שישי 5.6 5.6 יום שישי יום שישי 5.6 5.6 יום שישי יום שישי 5.6 5.6 | ||||||||||||||||||||||
53 | מפגש מתעניינים בהכשרת מורים בביה"ס לחינוך 10:00-13:00 | שלוש שעות | חגית סירי | נעמה 0526845878 | ||||||||||||||||||||||||
54 | אביטל ברקוביץ'־סנאי | |||||||||||||||||||||||||||
55 | ד"ר יהודית מנוביץ' - ספרות | |||||||||||||||||||||||||||
56 | ד"ר מלי איזנברג - היסטוריה | |||||||||||||||||||||||||||
57 | ד"ר נועם טופלברג - אומנות יהודית, לימודי ארץ ישראל , גיאוגרפיה | |||||||||||||||||||||||||||
58 | https://zoom.us/j/91374790164 | ד"ר גילה זילכה - מדעי החברה | ||||||||||||||||||||||||||
59 | ד"ר צביה פונד - כימיה | |||||||||||||||||||||||||||
60 | ||||||||||||||||||||||||||||
61 | ד"ר איריס שרייבר - פיזיקה/ מתמטיקה | |||||||||||||||||||||||||||
62 | ד"ר עליזה לזרסון - לשון והבעה | |||||||||||||||||||||||||||
63 | ד"ר חגית רפינסקי - אנגלית | |||||||||||||||||||||||||||
64 | ד"ר נאוה כהן - תנ"ך | |||||||||||||||||||||||||||
65 | ||||||||||||||||||||||||||||
66 | ||||||||||||||||||||||||||||
67 | ||||||||||||||||||||||||||||
68 | ||||||||||||||||||||||||||||
69 | ||||||||||||||||||||||||||||
70 | ||||||||||||||||||||||||||||
71 | ||||||||||||||||||||||||||||
72 | ||||||||||||||||||||||||||||
73 | ||||||||||||||||||||||||||||
74 | ||||||||||||||||||||||||||||
75 | ||||||||||||||||||||||||||||
76 | מפגש מתעניינים בנושא תואר ראשון 10:00-13:00 | שלוש שעות | ענת ויכמן - סגל מנהלי | רונית עובד 052-3544629 | ||||||||||||||||||||||||
77 | ד"ר הינדי שטרן- חינוך מיוחד | |||||||||||||||||||||||||||
78 | https://zoom.us/j/96819413607 | ד"ר מרים אלפסי (עד 11:00) - ייעוץ חינוכי, ד"ר יצחק וייס (עד 12:00) - ייעוץ חינוכי, ד"ר אלי שכטר (עד 13:00) - ייעוץ חינוכי | ||||||||||||||||||||||||||
79 | פרופ' יוסף קליין - מנהיגות וניהול מערכות חינוך (עד 11:00) | |||||||||||||||||||||||||||
80 | ||||||||||||||||||||||||||||
81 | ||||||||||||||||||||||||||||
82 | מפגש מתעניינים בביה"ס לחינוך בנושא תואר שני, בתוכניות חינוך מיוחד, מוגבלות שכלית ואוטיזם 10:00-13:00 | שלוש שעות | מיטל גולדברגר -סגל מנהלי | מידן 0523532079 | ||||||||||||||||||||||||
83 | ד"ר סיגל עדן - חינוך מיוחד | |||||||||||||||||||||||||||
84 | https://zoom.us/j/99803770175 | פרופ' חפציבה ליפשיץ' - מוגבלות שכלית | ||||||||||||||||||||||||||
85 | פרופ' נירית באומינגר־צביאלי - אוטיזם | |||||||||||||||||||||||||||
86 | ||||||||||||||||||||||||||||
87 | ||||||||||||||||||||||||||||
88 | מפגש מתעניינים בביה"ס לחינוך בנושא תואר שני, בתוכניות מנהל חינוכי, חינוך בלתי פורמלי, מדעי הלמידה וההוראה וחינוך מדעי וטכנולוגי 10:00-13:00 | שלוש שעות | חן גולן -סגל מנהלי | מאור 054-2283491 | ||||||||||||||||||||||||
89 | פרופ' יוסף קליין - מנהיגות וניהול מערכות חינוך (משעה 11:00-13:00) | |||||||||||||||||||||||||||
90 | פרופ' זהבית גרוס - חינוך בלתי פורמלי | |||||||||||||||||||||||||||
91 | https://zoom.us/j/94611479565 | ד"ר טובה מיכלסקי - מדעי הלמידה וההוראה | ||||||||||||||||||||||||||
92 | ד"ר אורנית ספקטור־לוי - חינוך מדעי וטכנולוגי | |||||||||||||||||||||||||||
93 | ||||||||||||||||||||||||||||
94 | מפגש מתעניינים בביה"ס לחינוך בנושא תואר שני, בתוכניות ייעוץ חינוכי, התפתחות הילד ולקויות למידה | שלוש שעות | שרון חקלאי - סגל מנהלי | איתן 0523651880 | ||||||||||||||||||||||||
95 | דיאנה לויטן - תואר שלישי | |||||||||||||||||||||||||||
96 | ד"ר שירה אילוז (עד 11:00) - ייעוץ חינוכי, ד"ר איילת בנטל (עד 12:00) - ייעוץ חינוכי, ד"ר ניר מדג'ר (עד 13:00) - ייעוץ חינוכי | |||||||||||||||||||||||||||
97 | https://zoom.us/j/92643054419 | ד"ר נורית יגרמן (עד 11:00) - התפתחות הילד, ד"ר נועה לאור (עד 12:00) - התפתחות הילד, פרופ' אסתר עדי־יפה (עד 13:00) - התפתחות הילד | ||||||||||||||||||||||||||
98 | ד"ר מני יערי (עד 11:30) - לקויות למידה נועה שמש (11:30-13:00) | |||||||||||||||||||||||||||
99 | ||||||||||||||||||||||||||||
100 |