A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Centrul de pregătire pentru performanță | Grupa de lucru | Ziua săptămânii | Ora începere | Durata (ore) | Locație | ||||||||||||||||||||
2 | HLO Alexandria - Fizică | Grupa 1 (clasa 6) | Sambata | 10:00 | 2 | Alexandria, Școala Gimnazială "Mihai Viteazul", parter, sala 1 | ||||||||||||||||||||
3 | HLO Alexandria - Fizică | Grupa 2 (clasa 7) | Sambata | 10:00 | 2 | Alexandria, Școala Gimnazială "Mihai Viteazul", parter, sala 2 | ||||||||||||||||||||
4 | HLO Alexandria - Fizică | Grupa 3 (clasa 8) | Sambata | 10:00 | 2 | Alexandria, Școala Gimnazială "Mihai Viteazul", parter, sala 3 | ||||||||||||||||||||
5 | HLO Baia Mare - Matematică | Grupa 10 | Sambata | 9:00 | 2 | Baia Mare, Colegiul Național Vasile Lucaciu, etaj 1, sala 36 | ||||||||||||||||||||
6 | HLO Baia Mare - Matematică | Grupa 11 | Sambata | 9:00 | 2 | Baia Mare, Colegiul Național Vasile Lucaciu, etaj 1, sala 35 | ||||||||||||||||||||
7 | HLO Baia Mare - Matematică | Grupa 12 | Sambata | 9:00 | 2 | Baia Mare, Colegiul Național Vasile Lucaciu, etaj 2 | ||||||||||||||||||||
8 | HLO Baia Mare - Matematică | Grupa 5 | Sambata | 9:00 | 2 | Baia Mare, Colegiul Național Vasile Lucaciu, etaj 1, sala 60 | ||||||||||||||||||||
9 | HLO Baia Mare - Matematică | Grupa 6 | Sambata | 9:00 | 2 | Baia Mare, Colegiul Național Vasile Lucaciu, etaj 2, sala 59 | ||||||||||||||||||||
10 | HLO Baia Mare - Matematică | Grupa 7 | Sambata | 9:00 | 2 | Baia Mare, Colegiul Național Vasile Lucaciu, etaj 2, sala 58 | ||||||||||||||||||||
11 | HLO Baia Mare - Matematică | Grupa 8 | Sambata | 9:00 | 2 | Baia Mare, Colegiul Național Vasile Lucaciu | ||||||||||||||||||||
12 | HLO Baia Mare - Matematică | Grupa 9 | Sambata | 9:00 | 2 | Baia Mare, Colegiul Național Vasile Lucaciu, etaj 1, sala 37 | ||||||||||||||||||||
13 | HLO Bârlad - Fizică | Liceu - Bârlad | Sambata | 9:00 | 3 | Colegiul Naţional "Gh. Roşca Codreanu" Bârlad, laboratorul de fizică | ||||||||||||||||||||
14 | HLO Bârlad - Informatică | Grupa 10, 11, 12 | Sambata | 11:00 | 3 | Colegiul Național GH. ROSCA CODREANU BARLAD | ||||||||||||||||||||
15 | HLO Bârlad - Informatică | Grupa 5-6 | Sambata | 11:00 | 2 | Colegiul Național GH. ROSCA CODREANU BARLAD, LAB INFO | ||||||||||||||||||||
16 | HLO Bârlad - Informatică | Grupa 7-8 | Sambata | 9:00 | 2 | Colegiul Național GH. ROSCA CODREANU BARLAD, LAB INFO | ||||||||||||||||||||
17 | HLO Bârlad - Informatică | Grupa 9 | Sambata | 8:00 | 3 | Colegiul Național GH. ROSCA CODREANU BARLAD | ||||||||||||||||||||
18 | HLO Beclean - Fizică | Grupa FB68 (clasele VI-VIII) | Miercuri | 14:00 | 2 | Beclean, Colegiul Național Petru Rareș, corp A, etaj II, cabinet de fizică | ||||||||||||||||||||
19 | HLO Beclean - Informatică | Info 5-8 Beclean | Sambata | 12:00 | 2 | Col. Nat. "Petru Rareș"Corp A Info 2 | ||||||||||||||||||||
20 | HLO Beclean - Informatică | Info 9-10 Beclean | Sambata | 10:00 | 3 | Col. Nat. "Petru Rareș"Corp A Info 3 | ||||||||||||||||||||
21 | HLO Beclean - Matematică | Grupa MB5 (clasa a V-a) | Sambata | 10:00 | 2 | Beclean, Colegiul Național Petru Rareș, corp A, etaj II, cabinet de matematică | ||||||||||||||||||||
22 | HLO Bistrița - Fizică | Grupa F10 (clasa a X-a) | Luni | 14:30 | 3 | Bistrița, Colegiul Național "Liviu Rebreanu", corp B, etaj I, sala 21 | ||||||||||||||||||||
23 | HLO Bistrița - Fizică | Grupa F6 (clasa a VI-a) | Sambata | 9:00 | 2 | Bistrița, Colegiul Național "Liviu Rebreanu", corp B, etaj I, sala 15 | ||||||||||||||||||||
24 | HLO Bistrița - Fizică | Grupa F7 (clasa a VII-a) | Sambata | 9:00 | 2 | Bistrița, Colegiul Național "Liviu Rebreanu", corp B, etaj I, sala 22 | ||||||||||||||||||||
25 | HLO Bistrița - Fizică | Grupa F9 (clasele IX,XI) | Joi | 14:30 | 3 | Bistrița, Colegiul Național "Liviu Rebreanu", corp B, mansardă, sala 42 | ||||||||||||||||||||
26 | HLO Bistrița - Informatică | Info 10 Bistrița | Sambata | 11:00 | 3 | Col. Nat. "Liviu Rebreanu" Corp B S38 | ||||||||||||||||||||
27 | HLO Bistrița - Informatică | Info 11-12 Bistrița | Sambata | 8:00 | 3 | Col. Nat. "Liviu Rebreanu" Corp B S46 | ||||||||||||||||||||
28 | HLO Bistrița - Informatică | Info 5 Bistrița | Sambata | 9:00 | 2 | Col. Nat. "Liviu Rebreanu" Corp B S38 | ||||||||||||||||||||
29 | HLO Bistrița - Informatică | Info 6-8 Bistrița | Miercuri | 14:30 | 2 | Col. Nat. "Liviu Rebreanu" Corp B S46 | ||||||||||||||||||||
30 | HLO Bistrița - Informatică | Info 9 Bistrița | Sambata | 11:00 | 3 | Col. Nat. "Liviu Rebreanu" Corp B S49 | ||||||||||||||||||||
31 | HLO Bistrița - Matematică | Grupa M10 (clasa a X-a) | Sambata | 8:00 | 3 | Bistrița, Colegiul Național "Liviu Rebreanu", corp B, etaj II, sala 30 | ||||||||||||||||||||
32 | HLO Bistrița - Matematică | Grupa M11 (clasa a XI-a) | Luni | 14:00 | 3 | Bistrita, Col.Naț. Liviu Rebreanu, corp B | ||||||||||||||||||||
33 | HLO Bistrița - Matematică | Grupa M5 (clasa a V-a) | Luni | 15:00 | 2 | Bistrița, Colegiul Național Liviu Rebreanu, corp B, etaj II, sala 27 | ||||||||||||||||||||
34 | HLO Bistrița - Matematică | Grupa M6 (clasa a VI-a) | Sambata | 9:00 | 2 | Bistrița, Colegiul Național "Liviu Rebreanu", corp B, etaj II, sala 35 | ||||||||||||||||||||
35 | HLO Bistrița - Matematică | Grupa M7 (clasa a VII-a) | Vineri | 15:00 | 2 | Bistrita, Col.Naț. Liviu Rebreanu, corp B | ||||||||||||||||||||
36 | HLO Bistrița - Matematică | Grupa M9 (clasa a IX-a) | Sambata | 8:00 | 3 | Bistrița, Colegiul Național "Liviu Rebreanu", corp B, etaj II, sala 27 | ||||||||||||||||||||
37 | HLO Brașov - Fizică | Grupa 1 (clasa 6) | Sambata | 14:00 | 2 | Colegiul Național "Andrei Șaguna" | ||||||||||||||||||||
38 | HLO Brașov - Fizică | Grupa 2 (clasa 7) | Sambata | 11:00 | 2 | Colegiul Național "Andrei Șaguna" | ||||||||||||||||||||
39 | HLO Brașov - Fizică | Grupa 3 (clasa 8) | Sambata | 11:00 | 2 | Colegiul Național "Andrei Șaguna" | ||||||||||||||||||||
40 | HLO Brașov - Fizică | Grupa 4 (clasa 9) | Sambata | 14:00 | 3 | Colegiul Național "Andrei Șaguna" | ||||||||||||||||||||
41 | HLO Brașov - Fizică | Grupa 5 (clasa 10) | Sambata | 14:00 | 3 | Colegiul Național "Andrei Șaguna" | ||||||||||||||||||||
42 | HLO Brașov - Fizică | Grupa 6 (clasele 11-12) | Sambata | 10:00 | 3 | Colegiul Național "Andrei Șaguna" | ||||||||||||||||||||
43 | HLO Brașov - Informatică | Grupa 10 | Sambata | 9:00 | 3 | Brașov, Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" (Cocorului 10), etaj 1, laborator 3 | ||||||||||||||||||||
44 | HLO Brașov - Informatică | Grupa 11-12 | Sambata | 9:00 | 3 | Brașov, Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" (Cocorului 10), etaj 1 | ||||||||||||||||||||
45 | HLO Brașov - Informatică | Grupa 5 | Vineri | 13:00 | 3 | Brașov, Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" (Cocorului 10) | ||||||||||||||||||||
46 | HLO Brașov - Informatică | Grupa 6 | Vineri | 16:00 | 3 | Brașov, Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" (Cocorului 10) | ||||||||||||||||||||
47 | HLO Brașov - Informatică | Grupa 7-8 | Vineri | 17:00 | 3 | Brașov, Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" (Cocorului 10) | ||||||||||||||||||||
48 | HLO Brașov - Informatică | Grupa 9.1 | Sambata | 9:00 | 3 | Brașov, Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" (Cocorului 10), etaj 1, laborator 1 | ||||||||||||||||||||
49 | HLO Brașov - Informatică | Grupa 9.2 | Sambata | 9:00 | 3 | Brașov, Colegiul Național de Informatică "Grigore Moisil" (Cocorului 10), etaj 2, laborator 2 | ||||||||||||||||||||
50 | HLO Brașov - Matematică | Clasa 10 | Sambata | 9:00 | 2 | Brașov, Facultatea de Matematică și Informatică sala PP6 | ||||||||||||||||||||
51 | HLO Brașov - Matematică | Clasa 11 | Sambata | 9:00 | 2 | Brașov, Facultatea de Matematică și Informatică sala PP1 | ||||||||||||||||||||
52 | HLO Brașov - Matematică | Clasa 12 | Sambata | 9:00 | 2 | Brașov, Facultatea de Matematică și Informatică sala PP4 | ||||||||||||||||||||
53 | HLO Brașov - Matematică | Clasa 5 | Sambata | 9:00 | 2 | Brașov, Facultatea de Matematică și Informatică sala PI4 | ||||||||||||||||||||
54 | HLO Brașov - Matematică | Clasa 6 | Sambata | 9:00 | 2 | Brașov, Facultatea de Matematică și Informatică sala PI5 | ||||||||||||||||||||
55 | HLO Brașov - Matematică | Clasa 7 | Sambata | 9:00 | 2 | Brașov, Facultatea de Matematică și Informatică sala PI1 | ||||||||||||||||||||
56 | HLO Brașov - Matematică | Clasa 8 | Sambata | 9:00 | 2 | Brașov, Facultatea de Matematică și Informatică sala PI2 | ||||||||||||||||||||
57 | HLO Brașov - Matematică | Clasa 9 | Sambata | 9:00 | 2 | Brașov, Facultatea de Matematică și Informatică sala PIII2 | ||||||||||||||||||||
58 | HLO București - Fizică | Toate grupele | Vom reveni cu detalii despre orar | Sesiunile de pregătire se susțin la Colegiul National Mihai Viteazul | ||||||||||||||||||||||
59 | HLO București - Informatică | Toate grupele | Vom reveni cu detalii despre selecție și orar | Testările inițiale vor avea loc la data de 16.11.2019 | ||||||||||||||||||||||
60 | HLO București - Matematică | Grupa 10 | Sambata | 10:00 | 2 | Bucuresti Facultatea de Matematica si Informatica sala 5 parter | ||||||||||||||||||||
61 | HLO București - Matematică | Grupa 11 | Sambata | 10:00 | 3 | Bucuresti Facultatea de Matematica si Informatica sala 8 parter | ||||||||||||||||||||
62 | HLO București - Matematică | Grupa 12 | Sambata | 10:00 | 2 | Bucuresti Facultatea de Matematica si Informatica sala 10 parter | ||||||||||||||||||||
63 | HLO București - Matematică | Grupa 5 | Sambata | 10:00 | 3 | Bucuresti Colegiul National Mihai Viteazul | ||||||||||||||||||||
64 | HLO București - Matematică | Grupa 6 | Sambata | 10:00 | 3 | Bucuresti Colegiul National Mihai Viteazul | ||||||||||||||||||||
65 | HLO București - Matematică | Grupa 7 | Sambata | 11:00 | 3 | Bucuresti Colegiul National Mihai Viteazul | ||||||||||||||||||||
66 | HLO București - Matematică | Grupa 8 | Sambata | 8:00 | 3 | Bucuresti Colegiul National Mihai Viteazul | ||||||||||||||||||||
67 | HLO București - Matematică | Grupa 9 | Sambata | 10:00 | 2 | Bucuresti Facultatea de Matematica si Informatica sala 3 parter | ||||||||||||||||||||
68 | HLO Buzău - Astronomie și Astrofizică | Astronomie Juniori | Sambata | 11:00 | 2 | Colegiul Național "B. P. Hasdeu", sala 19 parter | ||||||||||||||||||||
69 | HLO Buzău - Astronomie și Astrofizică | Astronomie Seniori | Sambata | 9:00 | 2 | Colegiul Național "B. P. Hasdeu", sala 19 parter | ||||||||||||||||||||
70 | HLO Buzău - Fizică | Clasa a IX-a | Sambata | 11:00 | 2 | Colegiul Național "B. P. Hasdeu", sala 21 parter | ||||||||||||||||||||
71 | HLO Buzău - Fizică | Clasa a VII-a | Sambata | 9:00 | 2 | Colegiul Național "B. P. Hasdeu", sala 20 parter | ||||||||||||||||||||
72 | HLO Buzău - Fizică | Clasa a VIII-a | Sambata | 9:00 | 2 | Colegiul Național "B. P. Hasdeu", sala 21 parter | ||||||||||||||||||||
73 | HLO Buzău - Fizică | Clasa a X-a | Sambata | 11:00 | 2 | Colegiul Național "B. P. Hasdeu", sala 20 parter | ||||||||||||||||||||
74 | HLO Buzău - Fizică | Grupa VI | Sambata | 9:00 | 2 | Colegiul Național "B. P. Hasdeu", sala 18 | ||||||||||||||||||||
75 | HLO Buzău - Matematică | Grupa 10 | Sambata | 11:15 | 2 | Colegiul Național "B. P. Hasdeu", sala 23 (clădirea 2, parter) | ||||||||||||||||||||
76 | HLO Buzău - Matematică | Grupa 9 | Sambata | 9:00 | 2 | Colegiul Național "B. P. Hasdeu", sala 23 (clădirea 2, parter) | ||||||||||||||||||||
77 | HLO Cluj-Napoca - Astronomie și Astrofizică | Grupa 1 (clasele 6-9) | Sambata (o dată la două săptămâni) | 16:00 | 4 | Cluj-Napoca, Observatorul Astronomic, parter, sala 1 | ||||||||||||||||||||
78 | HLO Cluj-Napoca - Informatică | Gimnaziu avansati | Sambata | 12:00 | 2 | Campus Universitar, salaL338 | ||||||||||||||||||||
79 | HLO Cluj-Napoca - Informatică | Gimnaziu incepatori | Sambata | 12:00 | 2 | Campus Universitar, salaL306 | ||||||||||||||||||||
80 | HLO Cluj-Napoca - Informatică | Liceu avansati | Sambata | 10:00 | 3 | Campus Universitar, salaL302 | ||||||||||||||||||||
81 | HLO Cluj-Napoca - Informatică | Liceu incepatori | Sambata | 10:00 | 3 | Campus Universitar, salaL301 | ||||||||||||||||||||
82 | HLO Cluj-Napoca - Informatică | Liceu intermediari | Sambata | 10:00 | 3 | Campus Universitar, salaL343 | ||||||||||||||||||||
83 | HLO Cluj-Napoca - Matematică | Grupa 1 (clasa 5) | Sambata | 10:00 | 2 | Universitatea Babes-Bolyai, str. Kogalniceanu, nr. 1, sala Amfiteatrul de mecanica Augustin Maior | ||||||||||||||||||||
84 | HLO Cluj-Napoca - Matematică | Grupa 2 (clasa 6) | Sambata | 10:00 | 2 | Universitatea Babes-Bolyai, str. Kogalniceanu, nr. 1, sala Amfiteatrul D.V. Ionescu | ||||||||||||||||||||
85 | HLO Cluj-Napoca - Matematică | Grupa 3 (clasa 7) | Sambata | 10:00 | 2 | Universitatea Babes-Bolyai, str. Kogalniceanu, nr. 1, sala Amfiteatrul Farkas | ||||||||||||||||||||
86 | HLO Cluj-Napoca - Matematică | Grupa 4 (clasa 8) | Sambata | 10:00 | 2 | Universitatea Babes-Bolyai, str. Kogalniceanu, nr. 1, sala Rado | ||||||||||||||||||||
87 | HLO Cluj-Napoca - Matematică | Grupa 5 (clasa 9) | Sambata | 12:00 | 2 | Universitatea Babes-Bolyai, str. Kogalniceanu, nr. 1, sala Amfiteatrul de mecanica V. Marian | ||||||||||||||||||||
88 | HLO Cluj-Napoca - Matematică | Grupa 6 (clasa 10) | Sambata | 12:00 | 2 | Universitatea Babes-Bolyai, str. Kogalniceanu, nr. 1, sala Amfiteatrul D.V. Ionescu | ||||||||||||||||||||
89 | HLO Cluj-Napoca - Matematică | Grupa 7 (clasa 11) | Sambata | 12:00 | 2 | Universitatea Babes-Bolyai, str. Kogalniceanu, nr. 1, sala Amfiteatrul Farkas | ||||||||||||||||||||
90 | HLO Cluj-Napoca - Matematică | Grupa 8 (clasa 12) | Sambata | 12:00 | 2 | Universitatea Babes-Bolyai, str. Kogalniceanu, nr. 1, sala Rado | ||||||||||||||||||||
91 | HLO Constanța - Chimie | Grupa 1 - clasa a VIII-a | Sambata | 9:00 | 2 | Constanța, Colegiul Național Mircea cel Bătrân, parter, laborator chimie | ||||||||||||||||||||
92 | HLO Constanța - Chimie | Grupa 2 - clasa a IX-a | Sambata | 9:00 | 3 | Constanța, Colegiul Național Mircea cel Bătrân, etaj 1, sala 18 | ||||||||||||||||||||
93 | HLO Constanța - Chimie | Grupa 3 - clasa a X-a | Sambata | 14:00 | 3 | Constanța, Colegiul Național Mircea cel Bătrân, parter, laborator chimie | ||||||||||||||||||||
94 | HLO Constanța - Chimie | Grupa 4 - clasa a XI-a | Sambata | 11:00 | 3 | Constanța, Colegiul Național Mircea cel Bătrân, etaj 1, sala 19 | ||||||||||||||||||||
95 | HLO Constanța - Chimie | Grupa 5 - clasa a XII-a | Sambata | 8:00 | 3 | Constanța, Colegiul Național Mircea cel Bătrân, etaj 1, sala 20 | ||||||||||||||||||||
96 | HLO Constanța - Fizică | Clasa a 10-a | Sambata | 8:00 | 3 | Colegiul National "Mircea cel Bătrân" | ||||||||||||||||||||
97 | HLO Constanța - Fizică | Clasa a 11-a | Sambata | 9:00 | 3 | Colegiul National "Mircea cel Bătrân" | ||||||||||||||||||||
98 | HLO Constanța - Fizică | Clasa a 6-a | Duminica | 10:00 | 3 | Colegiul National "Mircea cel Bătrân" | ||||||||||||||||||||
99 | HLO Constanța - Fizică | Clasa a 7-a | Duminica | 10:00 | 3 | Colegiul National "Mircea cel Bătrân" | ||||||||||||||||||||
100 | HLO Constanța - Fizică | Clasa a 8-a | Sambata | 10:00 | 3 | Colegiul National "Mircea cel Bătrân" |